SOUNDGIL

Mark Chang , właściciel firmy  TECHNICS ELECTRONIC COMPANY LIMITED z Taiwanu, jest pomysłodawcą i twórcą marki Soundgil (sound – dźwięk, gil (z koreańskiego) – droga).  Mark to od przeszło 40 lat meloman i miłośnik muzyki.  Będąc w college zaprojektował swój pierwszy wzmacniacz. Długo szukał drogi do prawdziwego brzmienia, zarówno w w swoich projektach jak i urządzeniach które miał okazję usłyszeć. Bazując na swoim doświadczeniu audiofila i melomana, postanowił zaprojektować namiastkę  tego, do czego doszedł przez lata swoich poszukiwań, stworzyć coś dla młodych ludzi, którzy w pędzie codziennego życia, nie mają możliwości obcowania z prawdziwym dźwiękiem, posiłkując się jedynie smartfonem  jako źródłem i słuchawkami. Mark Chang zatrudnił fachowców z Anglii, Niemiec, Korei oraz Tajwanu, a ich wspólnym dziełem jest mini-zestaw hi-fi SOUNDGIL, pierwszy krok do high-endu. Projekt mini-zestawu hi-end SOUNDGIL to przedsięwzięcie rodzinne, w którym obok Marka, właściciela, pracują także jego córki: AnChi oraz Sunny. (umieścić zdjęcia wszystkich troje)
 

System głośników bluetooth SOUNDGIL został zaprojektowany, z zachowaniem najwyższych norm i wykorzystaniem najnowocześniejszych technologii.  Obudowy wykonano ze stopu aluminium na ultra precyzyjnej maszynie CNC, a następnie poddano je anodyzowaniu. Ten mini-zestaw hi-fi został wyposażony w zaawansowaną technologicznie aluminiową membranę, oraz specjalny mechanizm pochłaniania wstrząsów, dzięki czemu obudowa i powłoka głośnika są w pełni zintegrowane, dając muzyce czyste i przestrzenne brzmienie.

Zastosowanie kabli połączeniowych z monokrystalicznej, czystej miedzi (PCOCC), pozwala na swobodny przepływ sygnału, po czystej, przezroczystej i wolnej od zakłóceń ścieżce.

Przetwornik analogowo-cyfrowy oraz 200-watowy wzmacniacz zostały zaprojektowane tak, aby w pełni wykorzystać potencjał czterech, 50-watowych głośników.

Wysokiej jakości pełno zakresowe głośniki neodymowo-żelazowo-boronowe, zaprojektowano, zbudowano i dobrano do aluminiowych obudów tak, aby dźwięk tego mini zestawu hi-fi był  ciepły, przezroczysty i delikatny, w pełni optymalizując scenę dźwiękową.

To wszystko wynik pracy zespołu z czterdziestoletnim doświadczeniem w dziedzinie HIGH-END. Nic nie pozostawiono przypadkowi. Projektantom posłużyły najbardziej wyrafinowane i zaawansowane technologie oraz koncepcje projektowe. To sztuka w najczystszej postaci.

Minimalizm w rozmiarze. Wielkość w dźwięku. SOUNDGIL.