Premiera i odsłuch płyty winylowej w Teatrze Muzycznym ROMA!

 

Wczoraj, 26 marca, na sali chóru w Teatrze Muzycznym ROMA odbyła się premiera i oficjalny odsłuch płyty winylowej z musicalu „Piloci”. Sprzęt do odsłuchu udostępnił salon AudioForte.

Spotkanie prowadził reżyser, autor libretta i dyrektor Teatru – Wojciech Kępczyński. Obecni byli również twórcy musicalu: Jakub Lubowicz i Dawid Lubowicz – autorzy muzyki oraz Michał Wojnarowski – autor tekstów piosenek. Na spotkaniu nie mogło również zabraknąć wspaniałych aktorów. Swoją obecnością wydarzenie uświetniła Zosia Nowakowska (musicalowa Nina), Marta Burdynowicz (Mary) oraz czarny charakter Janusz Kruciński. Na odsłuch przybyli także dziennikarze i fotoreporterzy reprezentujący media związane z kulturą i teatrem, a także przedstawiciele portali i prasy audiofilskiej. Płyta została wyprodukowana z największą starannością i pieczołowitością, co jest zasługą m.in. Piotra Skórki i Leszka Kamińskiego.

Serdecznie dziękujemy zespołowi Teatru Muzycznego ROMA za zaproszenie AudioForte do wzięcia udziału w tym wydarzeniu. Mamy nadzieję, że nasz sprzęt pomógł uczestnikom przenieść się w podniebno-muzyczny świat „Pilotów”.

Zapraszamy do zakupu płyty online oraz w kasie i sklepiku Teatru. UWAGA! Płyta została wydana w serii limitowanej, w związku z czym każdy egzemplarz posiada swój unikatowy numer. To niezwykła pamiątka i prawdziwa gratka dla koneserów.

Relacja FOTO z wydarzenia znajduje się TUTAJ.