Przejdź na stronę firmy

Elins Audio

Powstanie elinsAudio wiąże się nierozerwalnie z pasją i dążeniem do uzyskania doskonałego dźwięku. Naszym celem od początku było zapełnienie odczuwalnej luki na rynku hi-end i stworzenie sprzętu w pełni zaspokajającego oczekiwania najbardziej wybrednych słuchaczy. Wszystkie działania skupiliśmy na skonstruowaniu wzmacniacza, potrafiącego sprostać wymaganiom narzucanym nie tylko przez głośniki dynamiczne, ale również przez te trudne do wysterowania (jak np. głośniki magnetostatyczne czy elektrostatyczne).

Po czasochłonnym dopracowywaniu jakości dźwięku oraz testach kompatybilności – zarówno z głośnikami magnetostatycznymi, jak również z dynamicznymi kolumnami – z dumą przedstawiamy gamę naszych produktów, dopracowanych w najmniejszych szczegółach, gdzie nowatorski i niespotykany design towarzyszy niepowtarzalnemu firmowemu brzmieniu elinsAudio.


elinsAudio CONCERTO - wzmacniacz zintegrowany

elinsAudio CONCERTOConcerto jest wzmacniaczem zintegrowanym, jednopudełkowym, w którym wydzielono, osobno zasilane, sekcje przedwzmacniacza i wzmacniacza mocy. Oddaje 2 x 250 W do obciążenia 4 Ω i oferuje cztery wejścia liniowe. Urządzenie jest stosunkowo niewielkie, zgrabne i właściwie się nie grzeje. Jego wykonanie jest perfekcyjne.

High Fidelity.pl - 1 października 2015 No. 138

  


 

Nagroda roku 2014 "High Fidelity" dla elinsAudio

                               

Rzadko kiedy produkt młodej firmy audio jest tak przemyślany, tak dopracowany i w dodatku tak wybitnie grający, jak Mille elinsAudio. Firma zdecydowała się podzielić wzmacniacz zintegrowany na trzy części, sprawiające wrażenie wzmacniacza dzielonego. Tak naprawdę to kompletny system, który zagra równie dobrze z wymagającymi Magnepanami, jak i z wysokoskutecznymi kolumnami tubowymi. Dźwięk jest blisko słuchacza, przez przekaz jest intymny i namacalny. Towarzyszy temu wyjątkowa przestrzeń.

Best Product 2014 - High Fidelity.pl

  

To bardzo dojrzała oferta. W sensie: wyrafinowana, przemyślana. Jej głównymi wyróżnikami będą: absolutna gęstość środka pasma, szczególnie jego niższej części, fantastyczna selektywność (z rozdzielczością) i czujna kontrola nad głośnikami.

High Fidelity.pl - 1 czerwca 2014 No. 122

Zadaj pytanie sprzedającemu