Przejdź na stronę firmy

Audio Philar

Idea budowy ekskluzywnych mebli audio narodziła się ponad dziesięć lat temu. Wówczas, na polskim rynku trudno było kupić wysokiej jakości meble dedykowane aparaturze audio. Te, które były dostępne nie spełniały naszych wymagań i oczekiwań. Postanowiliśmy więc zaprojektować i wykonać pierwsze takie produkty, początkowo na własne potrzeby. Szybko jednak okazało się, że wielu naszych znajomych, notabene również entuzjastów dobrego brzmienia, także zapragnęło mieć podobne meble w swoich systemach... I tak się to wszystko zaczęło.

Pasja i chęć zaspokojenia własnych potrzeb przeobraziły się w fir- mę, jaką jest Audiophilar.

Z czasem przybywało zainteresowanych, na początku osób z pole- cenia zadowolonych znajomych, choć grono odbiorców stale się powiększało. Większość nabywców oczekiwała mebli zaprojektowanych na ich specjalne zamówienie, wykonanych z naj- wyższej jakości materiałów, często niestandardowych. Aby sprostać wymaganiom rynku i zaspokoić potrzeby klientów, oferta Audiophilar rozrastała się bardzo szybko. Obecnie składają się na nią: stoliki audio, platformy antywibracyjne oraz standy przeznaczonych pod kolumny głośnikowe. Uzupełnieniem portfolio naszej firmy są regały na płyty kompaktowe.

Produkty Audiophilar wyróżniają się najwyższej jakości materiałami. Stosujemy granit oraz części stalowe w kolorze satynowego chromu . Elementy drewniane są wykańczane egzotycznymi, naturalnymi okleinami oraz połyskliwymi lakierami.

Produkcja i montaż odbywają się niemalże w całości ręcznie. To sprawia, że każdy nasz produkt jest jedyny w swoim rodzaju. Perfekcjonizm jest ważnym aspektem filozofii Audiophilar. Na każdym etapie pracy przeprowadzona jest kontrola jakości. Podstawowe przeznaczenie naszych mebli jest dla nas niezwykle ważne, są oparte na detalach konstrukcyjnych, które korzystnie wpływają na brzmienie. Sprzęt Audiophilar niweluje niepożądane drgania dzięki odpowiedniej masie własnej, specjalnym doborze materiałów oraz konstrukcji opartej na kolcach, które zamieniają energię kinetyczną w termiczną.

Dużą uwagę przykładamy również do wyglądu naszych produktów, ich unikalnego wzornictwa. Zadowolenie nabywcy również pod tym względem to jeden z naszych priorytetów. Wychodzimy z założenia, że jednym z kluczowych zadań mebli Audio Philar jest także zdobienie wnętrz, w których się znajdują. Oczywiście drugie, równie ważne to pozytywny wpływ na brzmienie Państwa zestawów audio. Bardzo dużym atutem produktów Audio Philar jest możliwość ich personalizacji, każdy może zostać wykonany na indywidualnie zamówienie, w dowolnym rozmiarze. Oferujemy materiały wykończeniowe dobrane zgodnie z wizualnymi wymogami pomieszczenia odsłuchowego. Nasz klient może liczyć na wszelką pomoc związaną z optymalnym zaprojektowaniem mebli. Służymy też fachowym doradztwem w doborze odpowiednich rozwiązań konstrukcyjnych oraz dostosowaniem ich do indywidualnych potrzeb.

 

Zadaj pytanie sprzedającemu